Notice: Undefined variable: isOldUser in /home/iranfoodne/domains/iranfoodnews.com/public_html/BasePart/BaseInfo.php on line 65
اولین وب سایت خبری صنایع غذایی ایران
نسخه ایمیلی صفحه

نام ونام خانوادگی (دلخواه) :  پست الکترونیک :    ایمیل گیرنده :   
بعد از زدن دکمه ارسال اطلاعات زیر به ایمیل گیرنده ارسال خواهد شد.

مشاهده کامل خبر
رییس شورای تامین کنندگان دام زنده گفت:گوشت ارزان شد      

منصور پوریان رییس شورای تامین کنندگان دام زنده از کاهش قیمت گوشت داخلی در قصابی ها خبرداد و گفت: اکنون هر کیلو لاشه داخلی با کاهش 4 هزار و 500 تومانی به نرخ 34 هزار و 500 تا 35 هزار تومان در بازار عرضه می شود.

وی با انتقاد از قیمت گوشت گوسفندی در برخی قصابی ها افزود: برخی قصابی ها گوشت را کماکان با قیمت سابق به مصرف کنندگان عرضه می کنند که از دستگاه های مربوطه انتظار می رود که با قصابان متخلف برخورد شود.

پوریان با اشاره به اینکه روزانه 20 تا 80 تن گوشت گرم و منجمد به کشور وارد می شود، اظهار کرد: هر کیلو گوشت وارداتی اوراسیا با   نرخ 29 هزار تومان و استرالیا 30 هزار و 500 تومان به شرکت های بسته بندی عرضه می شود.

تامین کننده دام و گوشت ادامه داد: واردات مستمر گوشت قرمز و اشباع بازار، موجب شد که کمبودی در داخل احساس نشود .

وی در پایان از آغاز فصل زایش های پاییزه خبر داد و تصریح کرد بنابراعلام اتحادیه دامداران،کاهش 50 درصدی کشتار گوسفند داخل  مازاد دام روی دست تولیدکنندگان را به همراه داشت که در صورت ادامه این روند به ثبات نسبی قیمت دست خواهیم یافت.

رییس شورای تامین کنندگان دام زنده تصریح کرد: واردات گوشت گرم و منجمد تا زمانیکه بازار به ثبات نسبی قیمت برسد، ادامه خواهد داشت.


گروه خبری : اهم اخبار
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
آخرین ویرایش : 1396/09/22 -- 13:57:09
نویسنده : مدیر سایت - مهندس پروانه خانی
تعداد بازدید : 131