تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : kashani
حوزه : کشاورزی و باغبانی
شماره : 6478
تاریخ : ۱۸ آذر, ۱۳۹۸ :: ۱۱:۲۵
پیش‌بینی عوارض 100میلیارد تومانی از واردات میوه،‌سبزیجات و سموم کشاورزی براساس لایحه بودجه 99 کل کشور در آمد حاصل از اخذ عوارض از واردات میوه، سبزیجات و سموم کشاورزی 100 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، براساس جداول پیوست لایحه بودجه 1399 کل کشور که امروز از سوی رئیس جمهور برای تصویب به مجلس تقدیم شد، در طبقه‌بندی ردیف 160133 درآمد حاصل از اخذ عوارض از واردات میوه،‌سبزیجات و سموم کشاورزی برای سال آینده هزار میلیارد ریال پیش‌بینی شده است؛ همچنین در ردیف 160135 درآمد حاصل از اخذ عوارض از وداردت گوشت قرمز و مرغ 50 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.  

همچنین درآمد حاصل از اخذ عوارض از تولید و واردات وسایط نقلیه 5 میلیارد تومان در لایحه بودجه پیش‌بینی شده است و درآمد حاصل از افزایش 4 درصد عوارض واردات کالاها و محصولات فرهنگی در سال آینده 10 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است. 

به گزارش فارس، با توجه به اینکه لایحه بودجه سال آینده قرار است کمترین وابستگی به درآمدهای نفتی را داشته باشد، بنابراین دولت به گرفت عوارض و مالیات از موارد مختلف توجه ویژه‌ای در لایحه به خرج داده است. 

خبرگزاری فارس

سرویس خبری : کشاورزی و باغبانی

© 2020 تمام حقوق این سایت برای اولین وب سایت خبری صنایع غذایی ایران محفوظ می باشد.