تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : kashani
حوزه : صنایع غذایی
شماره : 9215
تاریخ : ۹ مرداد, ۱۳۹۹ :: ۱۴:۲۱
رتبه شیر پگاه استان قزوین ارتقا یافت مدیر شعب شیر پگاه استان قزوین با اعلام این خبر به خبرنگار رویداد قزوین گفت: کسب ارتقا رتبه برتر پگاه در بین 49 شعب کشور نشان از عزم جدی و همراهی کارکنان این شعبه در فروش است و امیدواریم همچنان شاهد تداوم این روند در سال جهش تولید باشیم.

ایلنا، مدیر شعب شیر پگاه استان قزوین با اعلام این خبر به خبرنگار رویداد قزوین گفت: کسب ارتقا رتبه برتر پگاه در بین 49 شعب کشور نشان از عزم جدی و همراهی کارکنان این شعبه در فروش است و امیدواریم همچنان شاهد تداوم این روند در سال جهش تولید باشیم.

مصطفی جولاده نیکو با بیان اینکه برای اولین بار است که پگاه قزوین در رتبه برتر درکل کشور قرار می‌گیرد، اضافه کرد: امسال در سه ماه متوالی، رتبه برتر کل کشور را از آن خود کردیم که نشان از مدیریت خوب پگاه کشور و پخش بازارگسترپگاه برای خدمت رسانی بهتر به مردم و حرکت بر مدار شعار سال است.

وی افزود: ما در فروردین ماه سال جاری از میان 49 شعب سراسر کشور به رتبه دوم دست یافتیم و بعد از این تاریخ براساس میزان تناژ محصولات توزیعی و میزان ریالی فروش جزو شعبات برتر کشور معرفی شدیم.

این مسوول گفت: برهمین اساس مهندس قدوسی مدیرعامل شرکت صنایع شیر پگاه ایران و دکتر خسروی مدیرعامل شرکت پخش سراسری بازارگستر پگاه به صورت سرزده از بازار استان بازدید و این ارتقا را از نزدیک لمس کرده و مدیر و پرسنل پگاه استان را مورد تقدیر قرار دادند.

ایلنا

سرویس خبری : صنایع غذایی

© 2020 تمام حقوق این سایت برای اولین وب سایت خبری صنایع غذایی ایران محفوظ می باشد.