تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : kashani
حوزه : اهم اخبار, صنایع غذایی
شماره : 479719
تاریخ : ۲ مرداد, ۱۴۰۱ :: ۱۷:۱۵
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران: فرصت ۹ ماهه برای بازگشت ارز صادراتی صادرکنندگان محصولات کشاورزی+ویدیو محسن امینی گفت: به صادرکنندگان محصولات کشاورزی که تحریم مانع بازگشت ارز حاصل از صادرات آن‌ها شده، مشروط به ارائه مدارک قضائی معتبر، ۹ ماه فرصت داده شده است.

محسن امینی گفت: به صادرکنندگان محصولات کشاورزی که تحریم مانع بازگشت ارز حاصل از صادرات آن‌ها شده، مشروط به ارائه مدارک قضائی معتبر، ۹ ماه فرصت داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از اتاق بازرگانی ایران؛ جلسه‌ای بین کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران و سازمان توسعه تجارت در خصوص بازگشت ارز حاصل از صادرات برگزار گردید.

به صادرکنندگان محصولات کشاورزی که تحریم مانع بازگشت ارز حاصل از صادرات آن‌ها شده، مشروط به ارائه مدارک قضائی معتبر و یا تائیدیه دفاتر کنسولگری خارج از کشور، ۹ ماه فرصت داده شده است.

اگر در پایان دوره ۹ ماهه این وجه از بین رفته بود به عنوان ارز حاصل از صادرات مستهلک در نظر گرفته می‌شود. در غیر این صورت موظف به بازگشت ارز هستند. این کمک بزرگی به صادرکنندگان است. از همکاری و پیگیری سازمان توسعه تجارت در این حوزه تشکر میکنیم.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای اولین وب سایت خبری صنایع غذایی ایران محفوظ می باشد.