تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : kashani
حوزه : صنایع غذایی, نمایشگاه ها و همایش ها
شماره : 482815
تاریخ : ۱۷ خرداد, ۱۴۰۲ :: ۱۳:۱۲
نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی روسیه برگزار می شود بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی روسیه برگزار می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز)، شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت و با همکاری شرکت راهکارتجارت مدیریت کوشا، در جهت اجرای خط مشی های اقتصادی و بازرگانی و به منظور کمک به توسعه صادرات و همچنین گسترش روابط بازرگانی و تجاری با فعالان بازار کشور روسیه در نظر دارد پاویون جمهوری اسلامی ایران را در سی و دومین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی های مسکو ۲۰۲۳ WORLDFOOD در تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ شهریور ماه سال جاری برگزار نماید.

این رویداد بزرگترین و شناخته شده ترین نمایشگاه صنایع غذایى و نوشیدنى روسیه است و مهم ترین وجه تمایز نمایشگاه وسعت و گستردگى جغرافیایى آن در بین کشورهای دنیا مى باشد به طوری که شرکت هاى صنایع غذایى از ۲۵ کشور دنیا و ۵۴ منطقه روسیه محصولات خود را در این نمایشگاه ارائه مى نمایند.

لازم به ذکر است که در دوره قبل این نمایشگاه، شرکت‌های ایرانی نیز با حضور گسترده در این رویداد، استقبال خوبی از این نمایشگاه داشتند که منجر به عقد قراردادهای متعدد و افزایش سهم بازار این شرکت ها در کشور روسیه شد.

با توجه به موقعیت حال حاضر کشور روسیه به لحاظ محدودیت معاملات با کشورهای اروپایی و همچنین روابط حسنه روسیه با ایران در زمینه های مختلف مبادلاتی، وسعت کشور بازار هدف، سهولت معاملات، استقبال از صنایع غذایی ایرانی در روسیه، جمعیت گسترده مصرف کنندگان کشور هدف و بی رقیب بودن در این بازار، حضور در این نمایشگاه موقعیت بسیار مطلوبی برای شرکت‌های توانمند و صادرکننده محسوب می گردد و این کشور را در زمره کشورهای مطلوب جهت صادرات معرفی نموده است.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت راهکارتجارت مدیریت کوشا، نماینده انحصاری نمایشگاه مواد غذایی روسیه در ایران، از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۱۱۵ و ۱۱۴ یا همراه ۰۹۱۲۲۱۱۲۱۵۹ تماس حاصل فرمایند.

© 2023 تمام حقوق این سایت برای اولین وب سایت خبری صنایع غذایی ایران محفوظ می باشد.