تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : kashani
حوزه : گوناگون
شماره : 5347
تاریخ : ۱۹ مرداد, ۱۳۹۸ :: ۱۲:۳۸
ارزیابی ۴ هزار کارشناس وزارت جهاد کشاورزی برای تربیت مدیران آینده معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی از ارزیابی ۴ هزار کارشناس این وزارتخانه در قالب نظام شایسته سالاری و تربیت مدیران آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمدرضا طلایی در جلسه شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان تأکید کرد: جایگاه سازمانی سازمان جهاد کشاورزی در استان باید هر چه سریع‌تر در راستای اصلاح ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری تعیین تکلیف گردد.

وی با بیان این که کاهش هزینه‌ها در بخش تولید محصولات کشاورزی باید در سرلوحه امور قرار گیرد، گفت: استان گیلان نقش اساسی و تاثیرگذاری در تولید برنج به عنوان یکی از محصولات استراتژیک کشاورزی کشور دارد.

طلایی تصریح کرد: برای انجام مأموریت‌ها و بخشی از وظایف حوزه کشاورزی باید از ظرفیت بخش خصوصی، تشکل‌ها و نظام مهندسی کشاورزی استفاده کرد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر این که جذب نیروی انسانی در وزارتخانه منحصراً باید در فضای رقابتی و از طریق آزمون صورت پذیرد، اظهار کرد: باید از این به بعد تنها شاهد حضور نخبگان و کارشناسان شایسته و زبده در بخش باشیم.

وی با اشاره به این که بیش از ۴ هزار نفر از کارشناسان وزارتخانه در سراسر کشور در قالب نظام شایسته‌سالاری و تربیت مدیران آینده مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند، بیان داشت: از این پس توانمندسازی بخشی از این افراد در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع قرار دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: نظام پیشنهادات و ایده‌پردازی، در اولویت برنامه‌های سال جاری معاونت قرار گرفته و به دنبال این هستیم که امکان طرح ایده از سوی همه کارشناسان و ارائه به مدیران ارشد فراهم شود.

خبرگزاری فارس

© 2020 تمام حقوق این سایت برای اولین وب سایت خبری صنایع غذایی ایران محفوظ می باشد.