×
×

حضور فعال شرکتهای ایرانی در نمایشگاه آگروپک ترکمنستان

 • کد نوشته: 484528
 • ۸ آذر ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی پژوهشی زر، نمایشگاه بین المللی آگروپک ترکمنستان با محوریت صنعت غذا، بسته بندی و کشاورزی از تاریخ ۸ اذرماه آغاز شده و تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد . گروه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان فعال ترین شرکت […]

  حضور فعال شرکتهای ایرانی در نمایشگاه آگروپک ترکمنستان
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از روابط عمومی گروه صنعتی پژوهشی زر، نمایشگاه بین المللی آگروپک ترکمنستان با محوریت صنعت غذا، بسته بندی و کشاورزی از تاریخ ۸ اذرماه آغاز شده و تا ۱۰ آذرماه ادامه دارد .

  گروه صنعتی و پژوهشی زر به عنوان فعال ترین شرکت ایرانی در این نمایشگاه با هدف توسعه بازارهای صادراتی خود با برندهای زرکام(تولید کننده انواع کانفکشنری)، زرفروکتوز(تولید کننده انواع نشاسته های اصلاح شده و شیرین کننده های حاصل از ذرت)، زرماکارون( بزرگترین تولید کننده انواع ماکارونی و پاستا درکشور) ، زر فارما (تولید کننده انواع مواد اولیه دارویی از مواد طبیعی ) و زرگرین ( تولیدکننده انواع کود مایع آلی ویژه محصولات گوناگون کشاورزی) در آگروپک ترکمنستان حضور یافته است.
  در اولین روز این نمایشگاه شرکت های مختلف از ایران و کشورهای ترکیه، آذربایجان، ازبکستان، آلمان، روسیه، هلند، مالدیو و ترکمنستان آخرین دست آوردهای خود را به نمایش گذاشته اند.
  به طور معمول بیشترین بازدید کنندگان از این نمایشگاه اتباع کشورهای ‌ترکمنستان، روسیه ، ایران و ترکیه هستند.

  شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه با آخرین دستاوردهای شرکت‌های شرکت کننده در زمینه انواع بسته بندی، محصولات غذایی و مکمل‌های غذایی، فناوری تولید محصولات نانوایی، تجهیزات نگهداری و آسیاب غلات، ویژگی‌های کشت گلخانه‌ای، تجهیزات مرغداری و دامپروری، محصولات کشاورزی، بذر و کود و سیستم‌های آبیاری آشنا می شوند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *