×
×

حمل بیش از ۶۰۰۰ تن گندم با قطار به استان‌های کشور

 • کد نوشته: 482799
 • ۱۶ خرداد ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از ایسنا، امید جهان نژادیان اظهار کرد: با توجه به راه‌اندازی مجدد سیلوی تاریخی آذرپیکان اهواز و بازگشت آن به دولت، تاکنون بیش از ۶ هزار تن گندم به صورت ریلی به دیگر استان‌های کشور حمل شده است. وی افزود: این سیلو امکان […]

  حمل بیش از ۶۰۰۰ تن گندم با قطار به استان‌های کشور
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از ایسنا، امید جهان نژادیان اظهار کرد: با توجه به راه‌اندازی مجدد سیلوی تاریخی آذرپیکان اهواز و بازگشت آن به دولت، تاکنون بیش از ۶ هزار تن گندم به صورت ریلی به دیگر استان‌های کشور حمل شده است.

  وی افزود: این سیلو امکان حمل به صورت ریلی و با قطار را دارد و ظرفیت بسیار خوبی است تا محموله‌های گندم به کمک قطار به استان‌هایی که امکان بارانداز ریلی را دارند حمل شود.

  مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: روزانه بیش از یک هزار تن گندم به وسیله قطار از سیلوی تاریخی آذرپیکان اهواز به استان‌های موردنظر حمل می‌شود.

  جهان نژادیان با اشاره به ادامه داشتن عملیات خرید تضمینی گندم در خوزستان گفت: همچنان در شهرستان‌های شمال شرق خوزستان روزانه بیش از یک هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری می‌شود.

  وی ادامه داد: تا کنون بیش از یک میلیون و ۷۰۷ هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری و بیش از ۱۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به حساب آن‌ها واریز شده است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *