×
×

واردات برنج با ارز ۴۲۰۰ تومانی ادامه دارد

 • کد نوشته: 6775
 • ۱۸ دی ، ۱۳۹۸
 • ۰
 • رضا رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سؤال که آیا ارز ۴۲۰۰ تومانی با توجه به گفته‌های سرپرست وزارت جهاد کشاورزی برای واردات شکر و برنج حذف می‌شود،‌گفت:‌ من صحبت ایشان را ندیده و نخوانده‌ام اما معتقدم اینگونه مسائل را باید بر اساس تصمیم مراجع اصلی اعلام کرد. […]

  واردات برنج با ارز ۴۲۰۰ تومانی ادامه دارد
 • رضا رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سؤال که آیا ارز ۴۲۰۰ تومانی با توجه به گفته‌های سرپرست وزارت جهاد کشاورزی برای واردات شکر و برنج حذف می‌شود،‌گفت:‌ من صحبت ایشان را ندیده و نخوانده‌ام اما معتقدم اینگونه مسائل را باید بر اساس تصمیم مراجع اصلی اعلام کرد.

  وی در پاسخ به این سؤال که منظور شما کدام مراجع است،‌گفت: این مسائل را یا دولت و یا ستاد اقتصادی باید تصمیم‌گیری کند.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه در بودجه سال ۹۹ ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات برنج در نظر گرفته شده است، بیان داشت: تا امروز هم صحبت اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات این کالا است لذا تشکیک ایجاد کردن درست نیست مگر اینکه در مورد آن تصمیم  گرفته شود.

  رحمانی اظهار داشت: بنابر این اگر تصمیمی در مورد موضوعی مانند همین موضوع اتخاذ شد درباره آن اطلاع‌رسانی هم انجام می‌شود.

  وی گفت: فعلاً در رابطه با حذف ارز دولتی برنج تصمیمی گرفته نشده و قرار است واردات برنج با ارز ۴۲۰۰ تومانی انجام شود اما در مورد ارز ۴۲۰۰ برای شکر دقیقاً حضور ذهن ندارم.

  خبرگزاری فارس

  سرویس خبری : گوناگون

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *