×
×

کاهش دستوری قیمت نان سنگک در قرچک تهران

 • کد نوشته: 4693
 • ۸ اردیبهشت ، ۱۳۹۸
 • ۰
 • به گزارش خبرنگار ایسنا، طی روزهای اخیر تعدادی از واحدهای نانوایی آزادپز سنگک، بدون هماهنگی با شورای آرد و نان قرچک نسبت به افزایش نان تا ۵۰۰ تومان برای هر قرص نان اقدام کردند که این امر با اعتراض مردم و واکنش مسئولان شهرستان مواجه شد. پس از این افزایش قیمت و با تشکیل جلسه […]

 • به گزارش خبرنگار ایسنا، طی روزهای اخیر تعدادی از واحدهای نانوایی آزادپز سنگک، بدون هماهنگی با شورای آرد و نان قرچک نسبت به افزایش نان تا ۵۰۰ تومان برای هر قرص نان اقدام کردند که این امر با اعتراض مردم و واکنش مسئولان شهرستان مواجه شد.

  پس از این افزایش قیمت و با تشکیل جلسه فوق العاده شورای آرد و نان قرچک، بهمن خطیبی فرماندار این شهرستان به بازگشت قیمت نان به نرخ سابق تأکید کرد و بر اساس گزارش مردمی، این امر از ظهر امروز عملی شد.

  فرماندار قرچک در رابطه با تصمیم شورای آرد و نان شهرستان به خبرنگار ایسنا گفت: تعیین قیمت نان تنها از سوی دولت انجام می‌شود هیچ واحد نانوایی نباید بدون هماهنگی و به بهانه افزایش قیمت آرد، قیمت نان را افزایش دهند.

  بهمن خطیبی افزود: پس از دریافت اخباری مبنی بر افزایش قیمت نان در برخی از واحدهای آزاد پز شهرستان، جلسه فوق العاده شورای آرد و نان برگزار شد و طی آن مقرر شد تا قیمت نان بار دیگر به نرخ سابق باز گردد.

  وی تأکید کرد: هر گونه تصمیم گیری در خصوص نرخ نان از وظایف دولت است و کسی نباید خودسرانه نسبت به این امر اقدام کند.

  ایسنا

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *