×
×

برای پرداخت مطالبات گندمکاران زمان معینی اعلام شود

 • کد نوشته: 483586
 • ۳۰ مرداد ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران ( ایرانفودنیوز) به نقل از ایسنا، رحمت الله نوروزی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس مجلس تاکید دارند که مطالبات کشاورزانی که محصول آنها از خردادماه برداشت شده باید […]

  برای پرداخت مطالبات گندمکاران زمان معینی اعلام شود
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران ( ایرانفودنیوز) به نقل از ایسنا، رحمت الله نوروزی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس مجلس تاکید دارند که مطالبات کشاورزانی که محصول آنها از خردادماه برداشت شده باید پرداخت شود و کمیسیون کشاورزی نیز چندین بار در این زمینه مکاتبه داشته است. 

  وی در ادامه اظهار کرد: اما ما امروز شرمنده کشاورزان هستیم و نمی دانیم باید چه پاسخی به آنها بدهیم. اقساط وام‌های کشاورزان باقی مانده و آنها قصد دارند بدهی خود را پرداخت کنند اما نمی توانند. 

  نماینده مردم علی آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشاورزان از مجلس و دولت انتظار مساعدت دارند، بیان کرد: انتظار داریم رئیس جمهور برای پرداخت مطالبات کشاورزان گندمکار زمان معینی را اعلام کند. 

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *