×
×

توزیع روزانه ۵۵۰ تن تخم مرغ در تهران

 • کد نوشته: 476291
 • ۱۳ آذر ، ۱۴۰۰
 • ۰
 • رضا سالمی مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: هم اکنون با توزیع گسترده تخم مرغ، قیمت هر کیلو محصول درب مرغداری کمتر از نرخ مصوب، ۱۸ هزار و ۳۰۰ تومان است. وی گفت: با توجه به مازاد تولید و کاهش قیمت به کمتر از نرخ مصوب، واردات را […]

  توزیع روزانه ۵۵۰ تن تخم مرغ در تهران
 • رضا سالمی مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: هم اکنون با توزیع گسترده تخم مرغ، قیمت هر کیلو محصول درب مرغداری کمتر از نرخ مصوب، ۱۸ هزار و ۳۰۰ تومان است.

  وی گفت: با توجه به مازاد تولید و کاهش قیمت به کمتر از نرخ مصوب، واردات را متوقف کردیم و هم اکنون درخواست ذخیره از تولید داخل را داریم.

  سالمی ادامه داد: روزانه ۵۴۰ تا ۵۵۰ تن تخم مرغ در استان تهران عرضه می شود، درحالیکه نیاز استان ۴۸۰ تا ۵۰۰ تن است که با این وجود مشکلی در عرضه نداریم و کماکان توزیع ادامه دارد.

  مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از افزایش تامین مرغ گرم خبر داد و گفت: توزیع روزانه مرغ گرم به طور متوسط به بالای ۱۲۰۰ تن رسیده است، همچنین ۳۰۰ تا ۴۰۰ تن مرغ منجمد عرضه می شود که با این وجود مشکلی از باب تامین وجود ندارد.

  وی قیمت کنونی هر کیلو مرغ منجمد را ۲۰ هزار تومان و مرغ گرم را ۳۱ هزار تومان اعلام کرد.

  این مقام مسئول ادامه داد: با افزایش جوجه ریزی و تولید مرغ، میزان عرضه از اول آذر افزایش پیدا کرده است.

  به گفته وی، واردات مرغ تا سقف ۱۲۵ هزارتن مجوز  کماکان ادامه دارد.

  مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران درباره عرضه مرغ در ایام تعطیل گفت: در ایام تعطیل  عرضه ۸۰ تا ۱۰۰ تن مرغ در ۱۰ تا ۱۵ میدان اصلی ادامه دارد.

  سالمی ادامه داد: با توجه به ذخایر مناسب، توزیع مرغ، تخم مرغ و گوشت کماکان ادامه دارد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *