×
×

تولید قزل آلا به ۱۱۵ هزارتن می رسد

 • کد نوشته: 483894
 • ۳ مهر ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، آرش نبی زاده مدیرعامل اتحادیه تعاونی ماهیان سردآبی گفت: قیمت کنونی هرکیلو قزل آلا در عمده فروشی ۱۵۵ تا ۱۵۸ هزارتومان و سالمون ۱۶۷ تا ۱۷۰ هزارتومان است. به گفته او، طبق روال همه ساله برآورد می شود که تقاضا برای خرید […]

  تولید قزل آلا به ۱۱۵ هزارتن می رسد
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، آرش نبی زاده مدیرعامل اتحادیه تعاونی ماهیان سردآبی گفت: قیمت کنونی هرکیلو قزل آلا در عمده فروشی ۱۵۵ تا ۱۵۸ هزارتومان و سالمون ۱۶۷ تا ۱۷۰ هزارتومان است.

  به گفته او، طبق روال همه ساله برآورد می شود که تقاضا برای خرید تخم مرغ در ۶ ماهه دوم سال افزایش یابد که با این موضوع در نوسان بازار بی تاثیر نیست.

  نبی زاده ادامه داد: با توجه به شرایط اقلیمی پیش بینی می شود که تولید قزل آلا به ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتن برسد که براین اساس ۱.۲ تا ۱.۴ کیلو سرانه مصرف است.

  مدیرعامل اتحادیه تعاونی ماهیان سردآبی درباره آخرین وضعیت صادرات قزل آلا گفت: برآوردها حاکی از آن است که صادرات قزل آلا به ۱۰ هزارتن برسد که براین اساس رکورد سال گذشته شکسته می شود.

  او گفت: سال گذشته عمده صادرات قزل آلا به آذربایجان و ارمنستان بود، درحالیکه امسال عمده صادرات به عراق و کشورهای عربی است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *