×
×

تولید ماهیانه ۱۵۰ هزارتن روغن در کشور

 • کد نوشته: 483836
 • ۲۷ شهریور ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، امیرهوشنگ بیرشک دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی از آرامش حاکم بر بازار روغن خبر داد و گفت: با توجه به کاهش قیمت های جهانی، نرخ روغن در بازار داخل بین ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان است و همواره پیش بینی […]

  تولید ماهیانه ۱۵۰ هزارتن روغن در کشور
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، امیرهوشنگ بیرشک دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی از آرامش حاکم بر بازار روغن خبر داد و گفت: با توجه به کاهش قیمت های جهانی، نرخ روغن در بازار داخل بین ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان است و همواره پیش بینی می شود تا چندماه آینده نوسانی در بازار نداشته باشیم.

  به گفته او، تمامی محصولات روغن نباتی با قیمت های مصوب اعلامی در بازار توزیع می شود و براساس توافق صورت گرفته با فروشگاه های زنجیره ای حتی روغن های تولید قبل هم با تخفیف در اختیار مردم قرار می گیرد.

  بیرشک از تولید ماهیانه ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزارتن روغن خبر داد و گفت: بعد از اصلاح نظام یارانه با هدفمند شدن مصرف و جلوگیری از قاچاق در حد ۱۰ تا ۲۰ هزارتن مصرف کاهش یافته است.

  دبیرانجمن صنفی صنایع روغن نباتی گفت: بنابر آمار سالانه یک میلیون و ۸۰۰ هزارتن تا ۲ میلیون تن روغن در کشور مصرف می شود که ۸۰ درصد ماده اولیه بصورت روغن خام یا دانه های روغنی وارد می شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *