×
×

جوجه ریزی واحدهای مرغداری از ۱۱۰ میلیون قطعه نباید فراتر رود

 • کد نوشته: 480766
 • ۲۰ آذر ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، محمدرضا صدیق پور گفت: از ۲ ماه پیش بحث مازاد تولید جوجه ریزی به واسطه کاهش تقاضا برای خرید مرغ پیش بینی شده بود. به گفته او، براساس مصرف داخل بیش از ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون قطعه جوجه ریزی نیست، درحالیکه […]

  جوجه ریزی واحدهای مرغداری از ۱۱۰ میلیون قطعه نباید فراتر رود
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، محمدرضا صدیق پور گفت: از ۲ ماه پیش بحث مازاد تولید جوجه ریزی به واسطه کاهش تقاضا برای خرید مرغ پیش بینی شده بود.

  به گفته او، براساس مصرف داخل بیش از ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون قطعه جوجه ریزی نیست، درحالیکه ماه های آبان و آذر ۱۲۰ تا ۱۲۵ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت گرفته است.

  صدیق پور ادامه داد: با توجه به مازاد تولید، معاونت امور دام در جلسه ای که گذاشتند، میزان جوجه ریزی را به ۱۱۰ میلیون قطعه کاهش داد تا با مدیریت مازاد تولید از ضرر و زیان واحدهای مرغداری جلوگیری شود.

  دبیرانجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه قیمت تمام شده هر قطعه جوجه را ۱۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: بنابر آمار طی روزهای اخیر هر قطعه جوجه از رایگان تا حداکثر ۵ هزارتومان عرضه می شد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *