×
×

سودجویی دلالان بازار زعفران را متشنج کرد

 • کد نوشته: 483412
 • ۸ مرداد ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، علی حسینی گفت: در شرایط کنونی دلالان و واسطه ها با جولان در بازار، اقدام به عرضه زعفران با نرخ های دلخواه می کنند که با این وجود نمی توان برآورد دقیقی از آینده بازار داشت. به گفته او، با […]

  سودجویی دلالان بازار زعفران را متشنج کرد
 • به گزارش پایگاه خبری علوم و صنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، علی حسینی گفت: در شرایط کنونی دلالان و واسطه ها با جولان در بازار، اقدام به عرضه زعفران با نرخ های دلخواه می کنند که با این وجود نمی توان برآورد دقیقی از آینده بازار داشت.

  به گفته او، با توجه به انباشت زعفران در انبارها، عوامل واسطه و دلال شرایط را به نفع خودشان تغییر می دهند، درحالیکه بازار زعفران طی ماه های اخیر در رکود به سر می برد.

  حسینی ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت زعفران امیدواریم که زعفران به نرخ واقعی خود برسد تا کشاورزان هم متحمل زیان نشوند.

  عضو شورای ملی زعفران با بیان اینکه صادرات زعفران رشد معناداری داشته است، گفت: بنابر آمار صادرات زعفران به ۴ تا ۵ کشور انجام شده است، درحالیکه عمده زعفران صادراتی به آن کشور‌ها مجدد صادر می‌شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *