×
×

واردات بیش از یک میلیون تن روغن تا پایان دی ماه

 • کد نوشته: 477566
 • ۲۴ بهمن ، ۱۴۰۰
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، براساس این گزارش، میزان روغن وارد شده از آغاز سال تا پایان دی‌ماه به بیش از یک میلیون و ۱۵۹ هزار تن رسیده است. بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که از سال گذشته انجام شده در طی ۱۰ ماه، ۵۹۸ […]

  واردات بیش از یک میلیون تن روغن تا پایان دی ماه
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، براساس این گزارش، میزان روغن وارد شده از آغاز سال تا پایان دی‌ماه به بیش از یک میلیون و ۱۵۹ هزار تن رسیده است.

  بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که از سال گذشته انجام شده در طی ۱۰ ماه، ۵۹۸ هزار تن روغن خام تأمین و خریداری شده است و برای تنظیم بازار این کالای اساسی طی مدت ۹۶۱ هزار تن برای تصفیه در کارخانجات روغن‌کشی و عرضه در شبکه‌های توزیع، به فروش رفته است.

  در بخش تأمین روغن مصرفی کشور، همچنین از تولیدات داخلی، بیش از ۱۰۰ هزار تن دانه‌ی روغنی کلزا و ۷۷۰۰ دانه روغنی سویا برای استحصال روغن به کارخانجات روغن‌کشی فروخته شده است.

  بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که از سال گذشته انجام شده است برای تأمین شکر کشور نیز، در ۱۰ ماه امسال ۸۴۳ هزار تن شکر خام وارد شده و میزان تأمین و خرید در همین مدت به ۲۸۶ هزار تن رسیده است.

  برای تنظیم بازار شکر تا پایان دی‌ماه، بیش از ۴۷۸ هزار تن شکر خام برای تصفیه در اختیار کارخانجات شکر قرار داده شده که پس از تصفیه در شبکه‌های عرضه، توزیع شده است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *