×
×

پس از افزایش قیمت بنزین کالاها افزایش قیمتی نداشته‌اند

 • کد نوشته: 6252
 • ۲۹ آبان ، ۱۳۹۸
 • ۰
 • به گزارش ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، عباس قبادی همراهی مجموعه‌های صنفی و ذخایر مناسب کشور را از جمله دلایل ثبات قیمت‌ها دانست و گفت: نظارت‌ها بر بازار تداوم می‌یابد. به نسبت ماه‌های گذشته قیمت‌ کالاها تغییری نکرده است وی ادامه داد: از لحاظ قیمت به نسبت ماه‌های گذشته قیمت‌ها […]

  پس از افزایش قیمت بنزین کالاها افزایش قیمتی نداشته‌اند
 • به گزارش ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، عباس قبادی همراهی مجموعه‌های صنفی و ذخایر مناسب کشور را از جمله دلایل ثبات قیمت‌ها دانست و گفت: نظارت‌ها بر بازار تداوم می‌یابد.

  به نسبت ماه‌های گذشته قیمت‌ کالاها تغییری نکرده است

  وی ادامه داد: از لحاظ قیمت به نسبت ماه‌های گذشته قیمت‌ها تغییری نکرده است.

  معاون امور بازرگانی وزیر صمت در بخش دیگری از سخنان خود به علل ثابت ماندن قیمت‌ها اشاره کرد و گفت: خود مجموعه‌های صنفی با مردم و نظام همراهی داشتند و در بحث تولید و تامین و عرضه همکاری و نهایت تلاش خود را داشته‌اند که این موضوع از دلایل ثبات قیمت‌ها است.

  وی موضوع مناسب بودن ذخایر کشور را دلیل دیگری برای ثبات قیمت‌ها دانست و ادامه داد: الان انبارهای کشور از لحاظ کالا شرایط خوبی را دارد و خوشبختانه هر کالایی که فروشگاه‌ها نیاز داشته باشند، سریعاً تامین می‌شود.

  نظارتها تداوم دارد

  معاون امور بازرگانی وزارت صمت در خصوص تداوم نظارت‌ها نیز افزود: این جدیت و هماهنگی بین همه مسئولان نظام از هر سه قوه برای کنترل و نظارت بر بازار وجود دارد، جلسات تنظیم بازار را تقریبا هر روز برگزار می‌کنیم، قیمت کالاها به خصوص صد قلم کالای اساسی هر روز رصد می‌شود و این شرایط به همین شکل ادامه دارد.

  قبادی ادامه داد: البته اگر قیمت کالایی نیاز به بازنگری دارد، کار کارشناسی روی آن انجام خواهد شد و اما در مقطع فعلی اعلام کرده‌ایم که هیچ افزایش قیمتی را مخصوصاً برای دستگاه‌های دولتی نخواهیم پذیرفت.

  ایسنا

  سرویس خبری : گوناگون

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *