×
×

کاهشی در تولید گوجه فرنگی نداریم

 • کد نوشته: 484456
 • ۱ آذر ، ۱۴۰۲
 • ۰
 •  به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، حسین اصغری گفت: با توجه به بارش های اخیر، امکان برداشت از مزارع گوجه فرنگی به دلیل آب و گل و لای وجود ندارد. او با بیان اینکه قابلیت انبارداری گوجه فرنگی وجود ندارد، افزود: گوجه فرنگی از جمله محصولات کشاورزی […]

  کاهشی در تولید گوجه فرنگی نداریم
 •  به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، حسین اصغری گفت: با توجه به بارش های اخیر، امکان برداشت از مزارع گوجه فرنگی به دلیل آب و گل و لای وجود ندارد.

  او با بیان اینکه قابلیت انبارداری گوجه فرنگی وجود ندارد، افزود: گوجه فرنگی از جمله محصولات کشاورزی است که بدلیل تازه خوری در مدت زمان کوتاه پس از برداشت باید عرضه شود.

  اصغری ادامه داد: با توجه به سطح زیرکشت محصول، تولید گوجه فرنگی به میزان کافی است به طوریکه مشکلی در تامین نیاز بازار نداریم.

  مدیرکل دفتر امور سبزی و گیاهان جالیزی  با بیان اینکه تولید گوجه فرنگی کاهشی نداشته است، گفت: همه ساله در فصل پاییز به دلیل شرایط بارش و مشکلات حمل و نقل، عرضه گوجه فرنگی به طور مقطعی کاهش می یابد، اما این موضوع ارتباطی به تولید ندارد.

  او گفت: طی روزهای اخیر عرضه گوجه فرنگی در بازار کاهش داشته است، اما با افزایش عرضه در روزهای آتی، نوسانات قیمت مرتفع می شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *