×
×

گروه صنعتی «دمیرچی» دانش بنیان شد

 • کد نوشته: 476160
 • ۷ آذر ، ۱۴۰۰
 • ۰
 • به گزارش ایرانفودنیوز از روابط عمومی گروه صنعتی دمیرچی، کارگروه ارزیابی موسسات و شرکت های دانش‌بنیان، بررسی مستندات مربوط به گروه صنعتی دمیرچی را در دستور کار قرار داد و بعد از تایید اولیه از طرف کارگروه، کارگزار ارزیابی از سوی این نهاد معرفی و فرآیندهای مربوطه در قالب تکمیل مستندات مورد نیاز برای ارزیابی […]

  گروه صنعتی «دمیرچی» دانش بنیان شد
 • به گزارش ایرانفودنیوز از روابط عمومی گروه صنعتی دمیرچی، کارگروه ارزیابی موسسات و شرکت های دانش‌بنیان، بررسی مستندات مربوط به گروه صنعتی دمیرچی را در دستور کار قرار داد و بعد از تایید اولیه از طرف کارگروه، کارگزار ارزیابی از سوی این نهاد معرفی و فرآیندهای مربوطه در قالب تکمیل مستندات مورد نیاز برای ارزیابی محصولات و ارائه به کارگزار، جلسات بازدید از شرکت و مصاحبه با نیروهای تحقیق و توسعه دخیل در فرآیند تولید محصولات، آغاز شد.

  بنا بر این گزارش  مطابق مصوبه این کارگروه، «خطوط کامل تصفیه روغن نباتی با تکنولوژی روز دنیا به همراه سیستم نصب و اتوماسیون» به عنوان خطوط دانش‌بنیان مورد تایید قرار گرفت و شرکت تولیدی صنعت دمیرچی، به عنوان ارائه‌دهنده انحصاری این محصول به عنوان شرکت دانش‌بنیان معرفی شد.

  گفتنی است گروه صنعتی دمیرچی به عنوان اولین و تنها شرکت دانش بنیان در زمینه ساخت ماشین آلات و تجهیزات صنعت روغن نباتی با بهره گیری از مدیران و کارکنان با تجربه و تکنولوژی روز دنیا، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار ساخت ماشین‌آلات ایران و کشورهای منطقه را به خود اختصاص دهد.

  لازم به ذکر است که گروه صنعتی دمیرچی با بهره گیری از زیرساخت تجهیزات منحصربه‌فرد و همچنین تیم مهندسی کارآزموده، قادر است در طیف وسیعی از پروژه‌های صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، نفت، گاز و پتروشیمی و .. خدماتی چون ساخت و تامین تجهیزات، مشاوره و طراحی را به مشتریان خود ارائه دهد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *