×
×

۱۳۰ میلیون قطعه جوجه‌ریزی جوابگوی نیاز بازار است

 • کد نوشته: 484499
 • ۵ آذر ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، علی ابراهیمی مدیرعامل اتحادیه مرغداران گفت: در شرایط کنونی به طور متوسط ماهانه ۱۳۰ میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری های گوشتی انجام می شود که با این مقدار جوجه ریزی نیاز بازار زه طور کامل تامین‌می شود. به گفته او، […]

  ۱۳۰ میلیون قطعه جوجه‌ریزی جوابگوی نیاز بازار است
 • به گزارش پایگاه خبری علوم وصنایع غذایی ایران (ایرانفودنیوز) به نقل از خبرنگاران جوان، علی ابراهیمی مدیرعامل اتحادیه مرغداران گفت: در شرایط کنونی به طور متوسط ماهانه ۱۳۰ میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری های گوشتی انجام می شود که با این مقدار جوجه ریزی نیاز بازار زه طور کامل تامین‌می شود.

  به گفته او، با توجه به افزایش هزینه های تولید برآورد ما از قیمت تمام‌شده جدید مرغ ۶۰ هزار تومان است و در این خصوص با وزارت جهاد کشاورزی نامه‌نگاری هایی صورت گرفته است که امیدواریم هرچه سریع تر اصلاح شود.

  ابراهیمی نرخ کنونی هرکیلو مرغ زنده را ۵۸ هزارتومان اعلام کرد و افزود: قیمت گذاری دستوری در هیچ جای دنیا معنا ندارد چراکه هزینه های تولید متغیر است و همواره بر حسب مکانیزم عرضه و تقاضا باید مرغ عرضه شود.

  مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: در اردیبهشت امسال قیمت ۵۲ هزار تومان به ازای هرکیلو مرغ در شرایطی اعلام شد که قیمت ذرت ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان، سویا ۱۶هزار و ۳۰۰ تومان و جوجه یک‌روزه ۱۷ هزار تومان بود، درحالیکه قیمت کنونی سویا از ۲۰ هزار تومان عبور کرده است و هرقطعه جوجه بالای نرخ مصوب عرضه می شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *