صفحه اول   ::    آگهی استخدام   ::    اخبار   ::    همایش و جشنواره   ::    گالری   ::    سرمقاله   ::    مقالات و یادداشتها   ::    گفتگو و مصاحبه   ::    سایتهای مفید   ::    درباره ما   ::
 

 


سه شنبه
4 مهر 1396
4. محرم 1439
2017 Sep 26

 

کانال ما در تلگرام

ایرانفودنیوز

وب سایت خبری صنایع غذایی ایران

کانال ما را در تلگرام دنبال کنید

 

https://telegram.me/joinchat/BGSJdgC493n3baukf_EBgQ

 

 

 

همکاران و همیاران

 


مشاهده کامل خبر
در حاشیه مراسم روز ملى رعایت حقوق مصرف کنندگان :گفتگوى دلسوزانه مهندس على شریعتى مقدم و دکتر اسحاق جهانگیرى معاون اول رییس جمهورى      

اگر ٣٠٠ هزار شغل و یک میلیارد دلار توسعه صادارت مى خواهید ، برنامه ریزى براى جهش صادراتى زعفران ایران از طریق افزایش مصارف زعفران به راه کارهاى عملیاتى و حمایت واقعى نیاز دارد . با توجه به تغییرات اقلیمى و کاهش شدید منابع آبى بخصوص در استان هاى خراسان رضوى و جنوبى ، حمایت مؤثر از تغییر الگوى کشت و ایجاد ارزش افزوده هر چه بیشتر در بخش کشاورزى با صرفه جویى در مصرف آب ضرورى است ، لیکن هر گونه توسعه کشت مستلزم توسعه بازار مصارف زعفران در درجه اول و نیز افزایش بهداشت، کیفیت و راندمان تولید مى باشد . على شریعتى مقدم در حاشیه مراسم روز ملى حمایت از مصرف کنندگان در گفتگو با معاون اول رییس جمهور افزود : توسعه مصارف جهانى زعفران مستلزم حمایت منسجم حاکمیتى بخصوص اراده و اقدام به موقع بخش هاى دولتى مسئول است . ارز آورى ، تزریق نقدینگى به خانواده هاى فعال در این بخش ، مهاجرت سرمایه از شهر به روستا و پایدارى اقتصاد روستایى در بسیارى از مناطق خراسان رضوى با جهش صادراتى زعفران در سالهاى ١٣٧٢ تا ١٣٨٤ اتفاق افتاده است و با تغییرات همه جانبه در سطح ملى و بین المللى هم اکنون مجدداً قابل تکرار و ضرورى است . مهندس على شریعتى مقدم رییس کمیسیون کشاورزى و آب اتاق بازرگانى ، صنایع ، معادن و کشاورزى خراسان رضوى، که اخیراً به عنوان پر افتخارترین صادرکننده ممتاز و نمونه ملى در شرق کشور نیز مورد تشویق قرار گرفته بود مى افزاید : زعفران ارزشمندترین محصول کشاورزى جهان با نیاز کم آبى از طرفى داراى فرصت هاى بیشمار اقتصادى بخصوص در مناطق خشک و محروم کشور است و از سوى دیگر با تهدید توسعه تولید و رقابت در کشورهاى دیگر مواجه است، مدیرعامل نوین زعفران یکى از اقدامات و خدمات مناسب در عرصه ملى و بین المللى براى زعفران ، توسط بخش خصوصى را سرمایه گذارى صنعتى در بالاترین سطح بین المللى و ارائه بالاترین کیفیت با بهترین بسته بندى و خدمات و شرایط مناسب در بازارهاى خارجى مى داند که برخى صادر کنندگان تخصصى به آن اهتمام دارند و در مواردى نیز افراد متفرقه و … با رقابت منفى به آن آسیب مى زنند . با معرفى هر چه بیشتر و بهتر زعفران . بخصوص خواص دارویى متعدد و آخرین یافته هاى پزشکى در مورد زعفران و لزوم مصرف حداقل ١٠٠ تا ٢٠٠ میلى گرم زعفران در روز براى بهره مندى از خاصیت هاى پیشگرانه زعفران در پیرى، افسردگى، انواع سرطان ، تضعیف قواى جنسى ، پیرچشمى ، مشکلات ریه و کبد و دستگاه تنفسى ، نوسان فشار خون و بخصوص جلوگیرى از سکته فلبى و مغزى است. بنابراین زعفران به تنهایى داروخانه کوچک است! و اطلاع رسانى گسترده در این موارد در بازارهاى خاص هدف و توجه به برندسازى و نفوذ در بازارها ، از راهکارها و جنبه هاى جهش صادراتى در بازارهاى اولویت بندى شده مى تواند باشد . مدیر عامل نوین زعفران اعتفاد دارد بایستى با هم دلى و هم افزایى همه بگوشیم با کمک زعفران ایران ، تحول در کاهش مصرف آب بخش کشاورزى ، ایجاداشتغال ، افزایش ارزش افزوده و ارزش افرینى براى میهنمان فراهم آوریم . على شریعتى مقدم در روز حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، تنها تولیدکننده صنعت غذاى کشور بود که موفق به دریافت گواهینامه و تندیس طلاییى ملى حقوق مصرف کننده از دکتر اسحاق جهانگیرى ، خانم دکتر پیروز بخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملى استاندارد ایران ، مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن تجارت و مهندس غلامحسین شافعى رییس اتاق ایران شد.


گروه خبری : اهم اخبار
منبع :
آخرین ویرایش : 1395/12/15 -- 12:19:33
نویسنده : باشگاه صنایع غذایی آریا
تعداد بازدید : 386

پذیرش آگهی

شماره تلفن های پذیرش آگهی:

0912-2474056

 

تک ماکارون - 4819325 - 0
تهران پک - 3868523 - 0
ترنگ دریا - 202197 - 0
سحر همدان - 5377765 - 0
پگاه تهران - 4501251 - 0
فراورده های گوشتی مام - 3572364 - 0
سحر خیز - 5378380 - 0
پارس استا - 2657912 - 0
زرماکارون - 5374102 - 0
زر فروکتوز - 431820 - 0
سبزان - 5374686 - 0
سن ایچ - 3516544 - 0
   صفحه اول   ::    آگهی استخدام   ::    اخبار   ::    همایش و جشنواره   ::    گالری   ::    سرمقاله   ::    مقالات و یادداشتها   ::    گفتگو و مصاحبه   ::    سایتهای مفید   ::    درباره ما   ::
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اولین وب سایت خبری صنایع غذایی ایران می باشد.


پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی